Бесплатен превозот 50g/Топката Памук Бебе Предиво За Рачно Плетење Бебе Џемпери Чевли Капи На

Бесплатен превозот 50g/Топката Памук Бебе Предиво За Рачно Плетење Бебе Џемпери Чевли Капи На

-82 %

DEN 87.36

Ново

Това е достапна

боја: 1402, 1001, 1601, 1003, 1102, 1103, 1105, 1201, 1202, 1203, 1207, 1206, 1222, 1204, 1118, 1215, 1302, 1303, 1301, 1304, 1306, 1311, 1622, други
Употреба: Капчиња,Рачно Плетење,Крстот Бод
Функција: Ниска Намалување,Висока Температура Отпорни,Водоотпорен,Висока Издржливост,Абразија-Отпорни,Еластична,Еко-Пријателски,Хемиски Отпорни
Шема: Обоена
Број На Модел На: 8004005
Тежина (g/топка): 50 g
Материјал: 100% Памук
Предиво Тип: Чешлани
Техника: прстен откачи
Тип: Памук Предиво
Тип На Производ: 100% Памук Предиво
Предложи игла: 2.75 mm/12(велика БРИТАНИЈА Големина)/2(НИ)
Употреба: Рачно Плетење

Најдобрите понуди во категоријата