Високо рафинирани 12 рамки електрични мед extractor

Високо рафинирани 12 рамки електрични мед extractor

DEN 23760.24

Ново

Това е достапна

сертификација: CE
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша): 30L
Додатоци: Заклучување На Капак
Функција: Мешање
Број На Модел На: KN-ТОЈ-12
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Моќност (W): 550W
Напон (V): 110V/220V/380V

Најдобрите понуди во категоријата