(САД Брод ) 10 КОМПЈУТЕРИ Wantai Nema 17 Stepper Моторни 42BYGHW609, со 4000g.см,1.7 CNC Робот 3D I3 Makebot Reprap Печатач(CE,ROSH)

(САД Брод ) 10 КОМПЈУТЕРИ Wantai Nema 17 Stepper Моторни 42BYGHW609, со 4000g.см,1.7 CNC Робот 3D I3 Makebot Reprap

-88 %

DEN 2400.00

Ново

Това е достапна

Одржување На Вртежен Момент: 4000g.cm
Тип: Хибрид
Фаза: 2
Тековната / Фаза: 1.7 На
сертификација: CE,ISO,ROHS
Чекор Агол(степени): 1.8 степен
Број На Модел На: 42BYGHW609
5mm вратило дијаметар: 40mm моторни тело должина
2 фази: високи перформанси
Место на Потекло: Jiangsu, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата