CCD автомобил песна камера обратен траекторијата Интегративни динамичен за Хонда CRV за GPS DVBT радио водоотпорен целосно NTSC форма

CCD автомобил песна камера обратен траекторијата Интегративни динамичен за Хонда CRV за GPS DVBT радио водоотпорен

-82 %

DEN 1029.60

Ново

Това е достапна

Жица или Безжично: Жица
Леќа Материјал: Пластични + Стакло
Бренд Име: FengYi
Guiding Line: Yes
Школка Материјал: Пластични
Алармот Тип: Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел: 6M
Материјал Тип: ABS
Место на Потекло: Кина (Копно)
is_customized: Yes
Автомобил Производител: Хонда

Најдобрите понуди во категоријата