50pcs 16x24+4cm (6.3x9.4) 200micron Мет Злато Алуминиумска Фолија Zip Пакување Торба Метален Resealable Подарок Торба за Складирање

50pcs 16x24+4cm (6.3x9.4) 200micron Мет Злато Алуминиумска Фолија Zip Пакување Торба Метален Resealable Подарок Торба

DEN 501.12

Ново

Това е достапна

Тип: Складирање Кеси
Класификација: Сет
Форма: Торба За Компресија Тип
Применливи Простор: Кујна
Функција: Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Употреба: Храна
Шема: Три-димензионални Тип
Обликот: Плоштад
Производот: Алуминиумска Фолија Складирање Торба
Спецификација: 6.3x9.4
Материјал: Алуминиумска Фолија
Материјал: Алуминиумска Фолија
боја: како Слика
Површината Ракување: Gravure Печатење
торба стил: Застане Алуминиумска Фолија Ziplock Торба
Функција: Храна Одделение, Кислород Отпор, Greaseproof, Влага-доказ
Примена: Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Чај, Кафе, Медицина
Дебелина: 200micron (Двојно лице)
прилагодено лого: Прифатена
Запечатување стил: Авто-запечатени Ziplock Торба

Најдобрите понуди во категоријата