10/100 4TX + 1FX SC Влакна Порта, Multimode, 1310nm, 2 км, Ethernet Switch

10/100 4TX + 1FX SC Влакна Порта, Multimode, 1310nm, 2 км, Ethernet Switch

DEN 3600.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: cne-lnk
Број На Модел На: LNK-GY104
Податоци Го Оценувате: 10/100
конектор: 1xSC + 4xRJ45
Влакна Тип: Multimode
Пренос на далечина: 2 км
Бранова должина: 1310nm
Инсталација: DIN-Rail монтажа и монтирање на Ѕид
Моќност: 24VDC
Гаранција: 2 години
Сертификат: CE, RoHS, FCC
Работна температура: -40°C до +80°C

Најдобрите понуди во категоријата