15/18/21/25/28/30мм 4 дупки Копчиња златен/црна работ смола за грб кошули, Џемпери рачно изработени Подароци Кутија Занает DIY корист за Шиење

15/18/21/25/28/30мм 4 дупки Копчиња златен/црна работ смола за грб кошули, Џемпери рачно изработени Подароци Кутија

-41 %

DEN 68.64

Ново

Това е достапна

Големина: 15mm, 18mm, 21mm, 25mm, 28mm, 30mm
Бренд Име: YOUNGWORLD
Материјал: Смола
Копчето Тип: 2-Дупки Копчето
Декорација: Никој
Стил: Flatback
Техника: Боење
Број На Модел На: 524068
Обликот: Круг
Функција: Еко-Пријателски,Перат,Хемиско Чистење
Тип На Производ: Копчиња

Најдобрите понуди во категоријата