(ЕУ слободни Такса) 10 КОМПЈУТЕРИ Wantai Nema 17 Stepper Моторни 42BYGHW609, 4000g.см,1.7 DIY CNC Робот 3D I3 Makebot Reprap Печатач(CE,ROSH)

(ЕУ слободни Такса) 10 КОМПЈУТЕРИ Wantai Nema 17 Stepper Моторни 42BYGHW609, 4000g.см,1.7 DIY CNC Робот 3D I3 Makebot

-88 %

DEN 2400.00

Ново

Това е достапна

Одржување На Вртежен Момент: 4000g.cm
Тип: Хибрид
Фаза: 2
Тековната / Фаза: 1.7 На
сертификација: CE,ISO,ROHS
Чекор Агол(степени): 1.8 степен
Број На Модел На: 42BYGHW609
5mm вратило дијаметар: 40mm моторни тело должина
2 фази: високи перформанси
Место на Потекло: Jiangsu, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата