Есен и зима облека нови жените со долги ракави поврзана јакна Тенок беше тенки и долги делови џемпер палто со големи димензии

Есен и зима облека нови жените со долги ракави поврзана јакна Тенок беше тенки и долги делови џемпер палто со големи

-64 %

DEN 639.60

Ново

Това е достапна

Големина: M, L, XL, XXL, XXXL
Пол: Жените
Sleeve Должина(cm): Целосна
Јака: О Деколте
Бренд Име: longqibao
Дебелина: Стандард
Стил: Повик
Декорација: Копче
Sleeve Стил: Редовни
Шаблон Тип: Цврста
Облека Должина: Долго
Материјал Состав: Волна
Тип На Објект: Cardigans
Затворање Тип: Двојно Гради
Материјал: Волна
Техника: Компјутер Плетени

Најдобрите понуди во категоријата