Новите Природни Вештачки Chamois Кожен Мултифункционален Автомобил Ткаенина За Чистење Перење Велур Крпа Без Гребнатини Сушење Крпа

Новите Природни Вештачки Chamois Кожен Мултифункционален Автомобил Ткаенина За Чистење Перење Велур Крпа Без Гребнатини

-83 %

DEN 71.76

Ново

Това е достапна

Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Производство: Перење Подлога
Број На Модел На: HG078
Употреба: Чистење
Објектот Тежина: 100g
Материјал: PVA
Големина: 43*32*0.2cm
боја: Сина, Розова Зелена Жолта Виолетова

Најдобрите понуди во категоријата