Бесплатен Превозот 4inch дијаметар бела боја led светло база за централен свадба

Бесплатен Превозот 4inch дијаметар бела боја led светло база за централен свадба

DEN 189.60

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: RGB
Употреба: празник
Извор На Енергија: DC
Глава Број: 1-19 глава
Празник Име: Ноќта на вештерките
Осветлување Растојание: 1-5m
сертификација: CE,RoHS
Повод: Градина
Гаранција: 1 година
боја: Бела
Бренд Име: KITOSUN
Е dimmable: Yes
Карактеристики: 4inch LED Светло База
Извор На Светлина: LED Светилки
Е Светилки Вклучени: Yes
Должина: 4inch
Тело Материјал: Пластични
Број На Модел На: KS-CB-409WDB
Музика: Никој
Тип На Батерија: AA
Приклучок Тип: Никој
Приклучете Го Опашка: No
База Тип: Круг
Напон: 4.5V
Производ големина: Дијаметар 10CM, 3.5 ЦМ висина
LED Сијалица Количина: 9pcs Бела LED
LED Осветлување Боја: бела/топло бела
Извор На Енергија: 3AA батерија управувана
батеријата работат време: 3AA алкални батерии работи повеќе од 8 часа
Далечински Растојание: 10meters
Апликации: под вазна ,под shisha наргиле ,под маса осветлување
Прилики: партија ,настани,свадба,празници,бар ,ноќен клуб
Тип: Партијата & Декоративни Светилки
Име на производ: 4inch LED Светло База

Најдобрите понуди во категоријата