XWL 18Yards/Многу Filigree Појас Чипка Намали Завеса/Ткаенина/Троседот/Перница Работ Tapestry Плетенка Чипка Додатоци на Работ Лента DIY за Шиење

XWL 18Yards/Многу Filigree Појас Чипка Намали Завеса/Ткаенина/Троседот/Перница Работ Tapestry Плетенка Чипка Додатоци

-60 %

DEN 597.12

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Чипка
Функција: Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација: Чипка
Ширина: About 2cm
is_customized: Yes
Број На Модел На: yj22
Ткаенина Тип: Mesh
Техника: Плетенка
Материјал: 100% Полиестер
боја: 6 боја
Должина: 18Yards

Најдобрите понуди во категоријата