Нови Toslink Продолжување Спојка Адаптер Дигитален Оптички Аудио Женски Женски Кабел Конектор Приклучок за Оптички Кабел За ТВ Кутија

Нови Toslink Продолжување Спојка Адаптер Дигитален Оптички Аудио Женски Женски Кабел Конектор Приклучок за Оптички

-39 %

DEN 30.24

Ново

Това е достапна

Должина: -
Бренд Име: Jninsens
Број На Модел На: JA00028
Пакување: Polybag
Примена: Мултимедијални,Телевизија,ТВ КУТИЈА
оклопна: Не-Заштитени
Пакет: No
Конектор A: Оптички Интерфејс
Конектор Б: Оптички Интерфејс
Пол: Женски-Женски
Тип: Оптички Влакна Кабли
Надворешниот Дијаметар: -
Функција: Никој
Објектот: Оптички Продолжување Спојка Адаптер

Најдобрите понуди во категоријата