3D Lifelike Животни Орел како Лета На Небото Ѕид Mural Фото Позадина За Деца Студија Соба 3D Не-плетени Троседот Позадина Ѕид Хартија

3D Lifelike Животни Орел како Лета На Небото Ѕид Mural Фото Позадина За Деца Студија Соба 3D Не-плетени Троседот Позадина

-2 %

DEN 448.80

Ново

Това е достапна

Димензии: 1 квадратен метар
Функција: Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица: Јуани/Ролна
Тип: Текстилни Позадини
Функција: Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Материјал: Дрво влакна позадина
Површински Третман: Слама
Шема: Yes
is_customized: Yes
Употреба: Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На: MU943
Бренд Име: jiadou
Употреба: Студија
Стил: за деца
Текстилна Тапета Материјал: Не-плетени

Најдобрите понуди во категоријата