10/100/1000Mbps 1 FX + 2TX РОЕ+ моќност: беа 25,5 W, SFP Слот, excl. SFP модул, Индустриски Рое Медиуми Конвертор

10/100/1000Mbps 1 FX + 2TX РОЕ+ моќност: беа 25,5 W, SFP Слот, excl. SFP модул, Индустриски Рое Медиуми Конвертор

DEN 4320.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: cne-lnk
Број На Модел На: LNK-GYP002G-SFP
Податоци Го Оценувате: 10/100/1000Mbps
рое моќ: Беа 25,5 W
конектор: 2xRJ45, 1xSFP
Влакна Тип: Еден Режим
Пренос на далечина: 20KM
Инсталација: DIN-Rail монтажа и монтирање на Ѕид
Моќност: 48VDC(48~60V DC)
Гаранција: 5 години
Стандард: IEEE802.3at
Сертификат: CE, RoHS, FCC

Најдобрите понуди во категоријата