Сребро Целосна Кристал Гроздобер Tassel Обетки Капка Earring Квалитет Обетки За Жените Луксузни Накит Долго Dangle Earring

Сребро Целосна Кристал Гроздобер Tassel Обетки Капка Earring Квалитет Обетки За Жените Луксузни Накит Долго Dangle

-71 %

DEN 112.56

Ново

Това е достапна

Earring Тип: Капка Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: ER0072
Материјал: Кристал
Метали Тип: Алуминиум
Стил: Тренди
is_customized: Yes
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Бренд Име: MEILIYISHI

Најдобрите понуди во категоријата