Оригиналниот Kanger EVOD ПРО Дополнителен Комплет 2500mAh Батеријата 4ml Резервоарот Сите-во-Едно Е-Цигара Испарувач Прилагодливи Струење Врвот Пополнување

Оригиналниот Kanger EVOD ПРО Дополнителен Комплет 2500mAh Батеријата 4ml Резервоарот Сите-во-Едно Е-Цигара Испарувач

-50 %

DEN 581.04

Ново

Това е достапна

Кратки-коло Заштита Функција: Yes
Бренд Име: kangertech
Фирмверот Upgradeable: No
СВТ Прилагодување Режими: No
Компатибилен батеријата: Никој
Тип: ЕГО
за КОНТРОЛА на температурата: No
Изглед: кутија форма
екран: No
Номиналниот Капацитет: 2500mAh
Прегревање Заштита Функција: Yes
Вграден-во Или Надворешна Батерија: Вграден-во
Следење На Функција На Пушењето Број: No
Компатибилен Модел: 510
USB полнач: Yes
Силиконски Случај: No
Материјал: Метал
Atomizoare Идентификација Функција: No
Број На Модел На: Kanger Evod Про Дополнителен Комплет
Нисконапонски Аларм Функција: Yes
Име на производ: Kangertech EVOD ПРО
Капацитетот На Батеријата: 2500mAh
Капацитет на резервоар: 4ml
CLOCC Серпентина: 0.5 ohm/1.0 ohm
Излезна Моќност: Макс 30W
Дијаметар: 22mm
боја: Црна, Сребрена, Бела
Нето тежина: 285 g
струење: прилагодлив

Најдобрите понуди во категоријата