Мини USB Машки да се Женски 3.5 mm Аудио Џек Кабел Кабелот Адаптер приклучок за Слушалки Слушалка Џек Приклучок за Motorola ZTE за GoPro Камера Спорт

Мини USB Машки да се Женски 3.5 mm Аудио Џек Кабел Кабелот Адаптер приклучок за Слушалки Слушалка Џек Приклучок за

-39 %

DEN 26.64

Ново

Това е достапна

Должина: 1 pcs
Конектор Б: Џек
Конектор A: Мини USB
Бренд Име: Jninsens
Број На Модел На: JA00033
Пакување: Polybag
Примена: Мултимедијални,Камера
оклопна: Не-Заштитени
Пакет: No
Тип: Коаксијален Кабли
Пол: Машко-Женски
Надворешниот Дијаметар: -
Функција: Никој
Објектот: Мини USB 3,5 мм Кабелска

Најдобрите понуди во категоријата