10Pcs/Многу BG10-02 10мм-1/4 BSP Машки Barbs Црево Месинг Адаптер Спојка

10Pcs/Многу BG10-02 10мм-1/4 BSP Машки Barbs Црево Месинг Адаптер Спојка

-90 %

DEN 145.92

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: BG10-02 (10мм---1/4)
Тип: Приклучоци

Најдобрите понуди во категоријата