Waveshare Малина Пи IR-НАМАЛУВАЊЕ на Камерата Ноќ Визија 5 MP OV5647 Сензор Поддржува сите Ревизии на Пи

Waveshare Малина Пи IR-НАМАЛУВАЊЕ на Камерата Ноќ Визија 5 MP OV5647 Сензор Поддржува сите Ревизии на Пи

-80 %

DEN 671.76

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: RPi IR-НАМАЛУВАЊЕ на Камера
Бренд Име: Waveshare
Демо Одбор Тип: рака

Најдобрите понуди во категоријата