IWHD Бакар Гроздобер Ѕид Светла За Дома Lighitng Покрај Светилка Антички Ретро LED Ѕид Светлина Lumiled Рака Sconce Скалило Осветлување

IWHD Бакар Гроздобер Ѕид Светла За Дома Lighitng Покрај Светилка Антички Ретро LED Ѕид Светлина Lumiled Рака Sconce

-70 %

DEN 920.88

Ново

Това е достапна

Wattage: 0-5W
Тип На Објект: Ѕидни Светилки
сертификација: УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,VDE,CCC
Напон: 220V,110V,90-260V
Гаранција: 3 Години
Извор На Енергија: AC
Тело Материјал: Железо
База Тип: E27
Извор На Светлина: LED Светилки
Е Светилки Вклучени: Yes
Примена: Трпезарија
Број На Модел На: S2321
Инсталација Тип: Монтажа На Ѕид
Сенка Тип: Железо
Карактеристики: led lumiled
Сенка Ветер: До & Долу
Техника: обложено
Стил: Гроздобер
Осветлување Област: 15-30square метри
Е dimmable: No
Боја На Каросеријата: Жолта
Материјал: Метал
Употреба: Индустриски
Број на извори на светлина: 1
Бренд Име: IWHD
Стил: Лофт Индустриски Ретро
копче: ѕидот sconce

Најдобрите понуди во категоријата