12.5*8*2cm пластични кутии за пакување на мали јасно транспарентен кутии за чоколади екранот пвц подарок пакување кутија 20pcs по многу

12.5*8*2cm пластични кутии за пакување на мали јасно транспарентен кутии за чоколади екранот пвц подарок пакување

-86 %

DEN 198.96

Ново

Това е достапна

Материјал: Хартија
Број На Модел На: WIX001
Објектот Висина: 2cm
Објектот Должина: 12.5cm
Објектот Тежина: 9g
Објектот Ширина: 8cm
Производ Карактеристики: ви благодариме хартија подарок ознака
Накит Пакување & Display Type: Подарок Кутии
Тип На Објект: Накит Пакување & Екран
боја: исто како слик шоу
обичај moq: 1000pcs
Големина: 12.5*8*2cm
Име: 12.5*8*2cm пластични кутии за пакување на мали јасно транспарентен кутии за изб
хартија материјал: 300gsm картон

Најдобрите понуди во категоријата