Новиот Дизајн на Жените Секојдневен Торба со Еластичен појас Женски Стп Кожна Торба Tassel Рамо Кеси Солидна Crossbody Кеси

Новиот Дизајн на Жените Секојдневен Торба со Еластичен појас Женски Стп Кожна Торба Tassel Рамо Кеси Солидна Crossbody

-26 %

DEN 447.36

Ново

Това е достапна

Бренд Име: YYW
Број На Модел На: 170531075910
Пол: Жените
Обликот: кофа
Стил: Повик
Тврдост: Мека
Повод: Разноврсна
Декорација: Tassel,Марами
Главен Материјал: PU
Обвивка Материјал: Полиестер
Шаблон Тип: Цврста
Затворање Тип: string
Чанти Тип: Гласник Кеси
Внатрешни работи: Не Џеб
Надворешноста: Никој
Број на Рачки/Ремени: Еден
Тип На Објект: Чанти
170531075910: 77142
Тип: Жените Crossbody Торба
Пол: Жените
Стил: Повик
Чанти Тип: Рамо Кеси
тип 2: Дама мала торба
дизајн: женски чанти
Големина: 390x300x140mm
Затворање Тип: Еластичен Појас