JeaTone 10 инчен Жичен Видео Врата Телефон Врата Стан Спогодба Со IR Ноќ Визија Камера Home security System Комплет 3v2

JeaTone 10 инчен Жичен Видео Врата Телефон Врата Стан Спогодба Со IR Ноќ Визија Камера Home security System Комплет

-32 %

DEN 17138.64

Ново

Това е достапна

Сензор Големина(Инчен): 1/3
Екранот Големина на Екранот(инчи): 10
Samrt Дома Интерфејс: No
Комуникациски Интерфејс: Жичен
Одговарање На Режимот: Hands-free
IP Камера Интерфејс: No
Комплет За Конфигурација: Два до Три Видео Doorphone
Тип: Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор: CMOS
Технологија: Аналогни
Бренд Име: JeaTone
Врата: Yes
Број На Модел На: P203B2M102S3
Материјал: Жица Цртање Алуминиум Случај
Големина: 10 Inch Video Intercom System
Инсталација: Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција: Жичен
Екран Тип: боја
моќност: Надворешна сила DC12V
Водоотпорен: Yes
Резолуција: 1200TVL
Агол На Гледање (°): 68
Камерата: боја
моќност: 500mA max.
Контрола На Пристап: Отклучување на електронски кодот
Зона За Внесување: ПИР И Камера Поддржано (Не се Вклучени)
Видео Јазици: Англиски, Руски, Француски, Арапски, Шпански,Јапонски
Спогодба режим: Hands-free двојна комуникација
меморија: 86 слики, поддршка max.32G SD картичка
Разговор Времетраење : 120s
Резолуција: 1024(H)*3(RGB)*600(V), 3.7 ММ Леќа Pinhole
јачина: Прилагодливи Ден/Ноќ
Поддршка: 2 повик панел + 4 затворен монитор+ 2 Аналогни камера & 2 ПИР
Извор На Енергија: надворешна врата, преку затворен следење
Водоотпорен: IP65 Алуминиумски Панел
камера сензор: 1/3CMOS, 1200TVL

Најдобрите понуди во категоријата