(3 Видови) СТП Кожа Случај за LG Леон 4G LTE C40 C50 H324 H340N H320 4.5 инчен Флип случај на Високо Квалитетни Магнетни Телефон Торба покрие

(3 Видови) СТП Кожа Случај за LG Леон 4G LTE C40 C50 H324 H340N H320 4.5 инчен Флип случај на Високо Квалитетни Магнетни

-70 %

DEN 77.52

Ново

Това е достапна

Мало Пакет: No
Функција: Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд: LG
Бренд Име: VBNM
Големина: None
Тип: Флип Случај
дизајн: Металик,Сјајна,Jewelled,Обичен
Карактеристики: СТП Кожа
Функција: Нечистотија-отпорни/заштита
Материјал: СТП Кожа
Функција: Паричникот/Застане/Флип
Место: Жен Шен
Одговара: За LG Леон

Најдобрите понуди во категоријата