Козметички кутија 2017 мажите професионални козметички торба жените е голем капацитет за складирање чанта cosmetiquera патување toiletry шминка торба

Козметички кутија 2017 мажите професионални козметички торба жените е голем капацитет за складирање чанта cosmetiquera

-20 %

DEN 296.40

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Козметички Случаи
Објектот Должина: 25
Шаблон Тип: Цврста
Објектот Тежина: 0.200kg
Материјал Состав: Полиестер + најлон
Објектот Висина: 13cm
Бренд Име: JXSLTC
Затворање Тип: Патент
Главен Материјал: Oxford
Број На Модел На: TC048
Стил: бизнис
Објектот Ширина: 13cm
Обликот: Перница
Карактеристики: Toiletries складирање
Применливи сцена: Бања, бања, базен, отворено
Делокруг на примена: Дома секојдневно патување на бизнис патување

Најдобрите понуди во категоријата