11Pcs DIY Дупка Видов Малку Сечење Поставени Комплет 19-64mm Дрво Лист Метални Легури Кружни Круг Случај Вежба Битови Дрво, Метал Лист Легури

11Pcs DIY Дупка Видов Малку Сечење Поставени Комплет 19-64mm Дрво Лист Метални Легури Кружни Круг Случај Вежба Битови

-52 %

DEN 267.84

Ново

Това е достапна

боја: Црна
Бренд Име: Dctools
Број На Модел На: 3/4-1/2(19mm-64mm)
Материјал: Висок Јаглероден Челик
DIY Материјали: Дрво
Употреба: За Дупчење Дрво
is_customized: Yes
Должина: 19mm-64mm
Тип: Основни Вежба Малку

Најдобрите понуди во категоријата