WT-N1003 трговија на Големо мода накит природни амазон камен ѓердан Висок квалитет на стрелката форма ite со 24k злато electroplate

WT-N1003 трговија на Големо мода накит природни амазон камен ѓердан Висок квалитет на стрелката форма ite со 24k злато

DEN 1368.00

Ново

Това е достапна

Метална боја: Од Чисто Злато Боја
Должина: 18 inches
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Обликотшема: Растенијата
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Бренд Име: WKT
Материјал: Полу-скапоцени камења
Стил: Тренди
Компатибилност: Сите Компатибилен
Метали Тип: Никој
Број На Модел На: WT-N1003
Pendant Големина: За 45 mm долга
Пол: Унисекс
Функција: Никој
is_customized: Yes
Место на Потекло: Кина

Најдобрите понуди во категоријата