HOMETREE Нови Симпатична Желка Multicolor Сапун Случај Јадење Трошиме Миење Туш кујна Дома Бања Прибор за Одвод на Вода и Сапун Јадење H57

HOMETREE Нови Симпатична Желка Multicolor Сапун Случај Јадење Трошиме Миење Туш кујна Дома Бања Прибор за Одвод на

DEN 38.40

Ново

Това е достапна

Големина: L
Бренд Име: HOMETREE
Материјал: ПВЦ
Име на производ: Шарени морон одвод на вода и сапун кутија
Производ големина:
производ тежина: за 20g
Материјал за пакување: OPP вреќа
Нумерирање: H57

Најдобрите понуди во категоријата