1pc CP-3515 Desoldering Плетенка Бакар BGA Desolder Смена Фитил Жица се Тркалаат 1.5 м * 3,5 мм За Апсорпција на Вишокот на Лемење Mayitr

1pc CP-3515 Desoldering Плетенка Бакар BGA Desolder Смена Фитил Жица се Тркалаат 1.5 м * 3,5 мм За Апсорпција на Вишокот

-29 %

DEN 40.32

Ново

Това е достапна

Точка На Топење: Други
Флукс Содржина: Други
Тежина: 0.01 KG
Материјал: Бакар / Бакарни Легури
Бренд Име: Mayitr
Број На Модел На: Desolder Фитил
Примена: Се користи во апсорбира вишокот лемење
Дијаметар: 3.5 mm

Најдобрите понуди во категоријата