SUNYIK Сина Тигар Око Камен рачно изработени Капчиња Овална Камен Dangle Кука Обетки за Жени

SUNYIK Сина Тигар Око Камен рачно изработени Капчиња Овална Камен Dangle Кука Обетки за Жени

DEN 263.76

Ново

Това е достапна

Earring Тип: Капка Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: G
is_customized: Yes
Материјал: Камен
Бренд Име: SUNYIK
Стил: Гроздобер
Пол: Жените
Метали Тип: Легура
Големина Детали(Приближно): Овална Камен
Количина: 1 пар
Тежина(Приближно): 16-17 Грам/Пар
Состојба: Нови
Главниот Камен: Сина Тигар Око Камен

Најдобрите понуди во категоријата