50CS SMD 2SC3357 3357 RF SOT-89 Радио фреквенција (RF) на биполарни транзистори NPN 6.5 GHz НУ 1.8 dBNew

50CS SMD 2SC3357 3357 RF SOT-89 Радио фреквенција (RF) на биполарни транзистори NPN 6.5 GHz НУ 1.8 dBNew

DEN 96.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: IGMOPNRQ
Тип: Вози IC
Состојба: Нови
Напон: Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација: Меѓународниот стандард
Температурата На Работа: Меѓународниот стандард
Број На Модел На: 2sc3357
is_customized: Yes
Примена: pcb
Пакет: Стандард

Најдобрите понуди во категоријата