2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Јапонски Алпите АЛПИТЕ тип EC11 енкодер со switch 30 број на позиција 15 пулсот точка сплит вратило 15mm

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Јапонски Алпите АЛПИТЕ тип EC11 енкодер со switch 30 број на позиција 15 пулсот точка сплит вратило

DEN 101.76

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 11
Карактеристики: Georgette
Материјал: Легура
Гаранција: Georgette
сертификација: RoHS,CCC
Тип На Прекинувач: Knob префрлате
тековната: 10A
Тип На Објект: Прекинувачи
Potentiometer Тип: Синтетички Јаглерод Филм Potentiometer

Најдобрите понуди во категоријата