Gcr15 6309 Отвори (45x100x25mm) Висока Прецизност Длабоко Ритам Топката Лежишта ABEC-1,P0

Gcr15 6309 Отвори (45x100x25mm) Висока Прецизност Длабоко Ритам Топката Лежишта ABEC-1,P0

DEN 132.00

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 6309
Материјал: Челик
Премази: Црна Оксид
Бренд Име: FLB
Структура: Имајќи

Најдобрите понуди во категоријата