За DUCATI ЧУДОВИШТЕ 696/796/797/821/1200/1200S Мотоцикл Алуминиум Нерѓосувачки Челик CNC Страна Потпирачот Стојат Продолжување Плоча

За DUCATI ЧУДОВИШТЕ 696/796/797/821/1200/1200S Мотоцикл Алуминиум Нерѓосувачки Челик CNC Страна Потпирачот Стојат

DEN 345.36

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Стои
Објектот Тежина: 0.17kg
Материјал Тип: T6 6061 алуминиум и на 304 нерѓосувачки челик
Објектот Висина: 0inch
Име На Модел: 3EP1634975
Објектот Ширина: 0inch
Објектот Должина: 0inch
Бренд Име: ДИВЈАК
Пакет Се Вклучени: 1 Парче

Најдобрите понуди во категоријата