2x SUNKIA IP68 Водоотпорен Висока Светла 40w 4800LM Р3 Автомобил LED Светлата Foglight H4 Hi/Lo Автомобил Стил 12-24V DC Авто LED Headlamp

2x SUNKIA IP68 Водоотпорен Висока Светла 40w 4800LM Р3 Автомобил LED Светлата Foglight H4 Hi/Lo Автомобил Стил 12-24V

-60 %

DEN 1125.12

Ново

Това е достапна

Тип Socket: H4
Тип На Објект: Извори На Светло
Температура На Боја: 6000K
Чип Собранието Тип: SMD
Извор На Светлина: LED
Автомобил модел: H4 Штекер Автомобили
Wattage: 40w
Автомобил Марка: Сите Автомобили
Напон: 12V
Бренд Име: SUNKIA
Лер Зрак Тип: Поплави
Лумен: 4800
Водоотпорен: Yes
Led Чип Производител: Кри

Најдобрите понуди во категоријата