Т-ИЗГРЕЈСОНЦЕ 20ft 30 LED Топката Соларен Погон Самовила Светла за Надворешна Свадба Градина Божиќ Партија Декорација

Т-ИЗГРЕЈСОНЦЕ 20ft 30 LED Топката Соларен Погон Самовила Светла за Надворешна Свадба Градина Божиќ Партија Декорација

-38 %

DEN 397.44

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: RGB
Извор На Енергија: Сончевиот
Соларни Ќелии Тип: NI-МЗ
сертификација: CE,RoHS,CCC
Заштита Ниво: IP65
Напон: 6V
Гаранција: 24M
Број На Модел На: HJ-5B9R-H66D
Употреба: празник
Тело Материјал: ABS
Извор На Светлина: LED Светилки
База Тип: Оптоварување
Бренд Име: Т-ИЗГРЕЈСОНЦЕ
Е dimmable: No
Стил: Арт Деко
Карактеристики: Водоотпорен Прилагодливи
Е Светилки Вклучени: No
led string светла: сончевата светлина
Pendant Светла: лустерот осветлување
таванот светла: Надворешна Светлина
led string светла отворено: соларна led string светла отворено
led string светлата виолетова: соларни светилки за во градина декорација
градина сончевата светлина: led сончевата светлина отворено
отворено соларна led светла водоотпорен: Отворено Сончевата Светлина
отворено соларна светилка светла градина: led сончевата светлина надворешен сензор за движење
led градина соларни светилки отворено: отворено соларни светилки
Соларни Светилки: отворено сончевиот

Најдобрите понуди во категоријата