TNLNZHYN 2018 Пролет Лето Жените Плетење Одговара Поставува Кратки ракави Ленти Плетење Џемпер Одговараат Здолништа 2 парчиња Здолниште Поставува Y164

TNLNZHYN 2018 Пролет Лето Жените Плетење Одговара Поставува Кратки ракави Ленти Плетење Џемпер Одговараат Здолништа

-2 %

DEN 1031.52

Ново

Това е достапна

Големина: M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Јака: О Деколте
Бренд Име: TNLNZHYN
Број На Модел На: џемпер одговараат на
Материјал: Полиестер,Памук
Декорација: Никој
Шаблон Тип: Шарени
Фустани Должина: Колено-Должина
Sleeve Должина(cm): Краток
Sleeve Стил: Редовни
Стил: Повик
Облека Должина: Редовни
Затворање Тип: Никој
Објектот нема: Y164

Најдобрите понуди во категоријата