Swanjo 3pcs/многу Челик Кристал Уво Студ Пирсинг Пиштол Сребро&Златни Обетки Студ Црна Обетки Пирсинг на Тело Накит Пирсинг

Swanjo 3pcs/многу Челик Кристал Уво Студ Пирсинг Пиштол Сребро&Златни Обетки Студ Црна Обетки Пирсинг на Тело Накит

-77 %

DEN 39.60

Ново

Това е достапна

Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: 10310004
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Бренд Име: SWANJO
Пол: Жените
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Назад Наоѓање: Завртка-назад
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Големина: 1.2*6*3мм,1.2*6*4mm,1.2*6*5mm
Се продаваат како: 3pcs/многу мешани големина
студ earring: студ пирсинг
уво пирсинг: пирсинг

Најдобрите понуди во категоријата