Нови Пристигнување Жените Вистинска Кожа Crossbody Кеси Со Мека Крокодил Шема Кожа Европската Рамо Кеси & Ден Канџите A062

Нови Пристигнување Жените Вистинска Кожа Crossbody Кеси Со Мека Крокодил Шема Кожа Европската Рамо Кеси & Ден Канџите

-40 %

DEN 1127.52

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Чанти
Внатрешни работи: Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Шаблон Тип: алигатор
Стил: Моден
Вистински Тип На Кожа: Кравја Кожа
Чанти Тип: Ден Канџите
Пол: Жените
Обвивка Материјал: Полиестер
Декорација: Заклучување
Обликот: Спојката
Тврдост: Мека
Затворање Тип: маска
Број на Рачки/Ремени: Еден
Бренд Име: AIMIMI
Главен Материјал: Вистинска Кожа
Повод: Разноврсна
Број На Модел На: A062
Надворешноста: Отворете Џеб
Точка име : жените спојки торба
Објектот Големина: Должина 26cm * Ширина 5.5 cm * Висина 13cm
објектот стил: Европски и Американски Стил
Објектот Тежина: 500g

Најдобрите понуди во категоријата