ikacha NB-1LH NB-1L NB1L LCD USB Камера Батерија Полнач За Canon S100 S200 S410 S230 320 S330 IXUS 500 IXUS

ikacha NB-1LH NB-1L NB1L LCD USB Камера Батерија Полнач За Canon S100 S200 S410 S230 320 S330 IXUS 500 IXUS

-50 %

DEN 237.12

Ново

Това е достапна

Пакет: Yes
Бренд Име: ikacha
Брзо полнење: No
Тип: Електрични,USB
Употреба: Камерата
екран: Yes
Излезен Интерфејс: USB Излез
Број На Модел На: NB-1LH NB-1L NB1L LCD USB Камера Батерија Полнач
Интелигентни Полнење: No
Батеријата Број: 1
Модел: NB-1LH NB-1L NB1L LCD USB Камера Батерија Полнач
се применуваат: За Canon S100 S200 S410 S230 320 S330 IXUS 500 IXUS

Најдобрите понуди во категоријата