За KEEWAY Змеј 250 Dragon250 Quad 2007-2009 Мотоцикл накладките Задните

За KEEWAY Змеј 250 Dragon250 Quad 2007-2009 Мотоцикл накладките Задните

-74 %

DEN 204.00

Ново

Това е достапна

боја: Пред 1 парови
Објектот Должина: 3.95cm
Име На Модел: За EBC FA054
Објектот Тежина: 0.19kg
Тип На Објект: Сопирачките Дискови
Објектот Ширина: 4.5cm
Објектот Висина: 0.75cm
Објектот Дијаметар: 3.95cm
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9000
Бренд Име: GFYSHIP
Материјал Тип: висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Специјални Функции: Директна замена на оригинални делови
Позиција: Задните
ОЕМ Кодот: GFY - FA054
Име На Модел: Мотоцикл накладките комплет
Количина: 1 парови
Примена: За KEEWAY Змеј 250 Dragon250 Quad
Години: 2007 2008 2009
Дали трговија на големо: Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно

Најдобрите понуди во категоријата