RAINFUN S610 24+22, посветена автомобил wiper ножот за Chevrolet Приградски(08-11), 2 ПАРЧИЊА како многу

RAINFUN S610 24+22, посветена автомобил wiper ножот за Chevrolet Приградски(08-11), 2 ПАРЧИЊА како многу

-56 %

DEN 500.88

Ново

Това е достапна

Приградски-Година: 2008,2010,2009,2011
Материјал Тип: ПЛАСТИКА, ЖЕЛЕЗО И ГУМА
Објектот Висина: 4inch
За Возило Брендови/Модел: Chevrolet
Бренд Име: RAINFUN
Објектот Тежина: 0.6kg
Chevrolet Модел: Приградски
Специјални Функции: БРИШЕЈЌИ ШОФЕРШАЈБНАТА
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Име На Модел: S-610
Објектот Ширина: 4inch
Големина: 24+22(инчи)
Објектот Должина: 28 inch
Автомобил Производител: Chevrolet
Автомобил Направи: За Chevrolet Приградски
Година: 08-11

Најдобрите понуди во категоријата