1095 Висока carbonSteel Глина Калено Јапонски Самурајски КАТАНА ЦЕЛОСНА ТАНГ Нож рачно изработени ОСТАР НОЖ ВИСТИНСКИ HAMON ПРИЛАГОДЕНИ

1095 Висока carbonSteel Глина Калено Јапонски Самурајски КАТАНА ЦЕЛОСНА ТАНГ Нож рачно изработени ОСТАР НОЖ ВИСТИНСКИ

DEN 4056.00

Ново

Това е достапна

Тема: Спорт
Бренд Име: Рик Wan Меч
Регионален Функција: Јапонија
Стил: Јапонија Стил
Материјал: Метал
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата