3PCS 2.35 mm ХСС Рутирање Рутер Мелење Битови Брус Датотека во Собата За Гравирање на Дрво Ротари Алатка Dremel Мелење Машина

3PCS 2.35 mm ХСС Рутирање Рутер Мелење Битови Брус Датотека во Собата За Гравирање на Дрво Ротари Алатка Dremel Мелење

-41 %

DEN 29.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: WEIERLI
Број На Модел На: Алатка ХСС Рутирање Рутер Мелење Битови
is_customized: Yes
Должина: (Прибл.)43mm
Материјал: Други
DIY Материјали: Металугрија
Тип: Други
Употреба: За Дупчење Дрво
Месо тело Кол mandrels: 2.35 mm
глава: 2.2 mm / 2.2 mm / 1.6 mm
вкупна должина: (Прибл.)43mm
Количина: 1 Сет (3Pcs)

Најдобрите понуди во категоријата