Нови DM015 220V AC Висок Влезен Напон од 0-10V Outpurt Безжични RF ON/OFF Switch 3 Копче на Далечинскиот Led Панел Светлина Dimmer Контролер

Нови DM015 220V AC Висок Влезен Напон од 0-10V Outpurt Безжични RF ON/OFF Switch 3 Копче на Далечинскиот Led Панел

-24 %

DEN 743.52

Ново

Това е достапна

Напон: AC
Тип На Објект: Нежните
сертификација: RoHS,CE,CCC
Max. Оптоварување На Моќ: 200W
Број На Модел На: DM015
Материјал: ABS
Гаранција: 1 години
Карактеристики: 3 Копче 0-10V RF Dimmer
боја: Бела
Напон: 90-240V
Фреквенција: 2.4 Ghz
Функција: RF безжичниот далечински управувач
Излезна Моќност: 200W
Статички моќ: 3W
0-10V излезна струја: 15mA

Најдобрите понуди во категоријата