JUNAO 6-30мм Голема Големина Точка Кристал AB Rhinestones Булчински Applique Круг Кристал Камења Акрилик Strass Накит Облека Занаети

JUNAO 6-30мм Голема Големина Точка Кристал AB Rhinestones Булчински Applique Круг Кристал Камења Акрилик Strass Накит

-60 %

DEN 213.60

Ново

Това е достапна

Големина: 6mm 500pcs, 8mm 500pcs, 10mm 500pcs, 12mm 300pcs, 14mm 200pcs, 16mm 100pcs, 18mm 100pcs, 20mm 100pcs, 22mm 100pcs, 25mm 50pcs, 30mm 50pcs
Тип На Производ: Rhinestones
Материјал: acryl
Обликот: Круг
Техника: Лепак За
Број На Модел На: JUNAO-20mm
Употреба: Облека,Чевли,Кеси
Бренд Име: JUNAO
Rhinestones Тип: Лабава Rhinestones
Стил: Pointback
Точка име : кристал ab rhinestones
Материјал: Акрилик Strass
посебни: Точка Rhinestones
Тип: Круг Кристал Камења
боја: ab rhinestones
Големина: 30mm Big Rhinestones
Употреба: rhinestones за занаети
Шема: свадба applique
Пакување: Точка Strass
превозот: Бесплатен превозот

Најдобрите понуди во категоријата