2017 Мода Гроздобер 925 Sterling Silver Копче Жените Кристал Накит Поставите Капка Обетки Pendant Ѓердан Промет На Големо Со Парична Казна Накит

2017 Мода Гроздобер 925 Sterling Silver Копче Жените Кристал Накит Поставите Капка Обетки Pendant Ѓердан Промет На

-14 %

DEN 644.40

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Jemmin
Метали Тип: Сребро.
Метал Печат: 925,Фунта
Главниот Камен: Цирконот
Certificate Type: Трета Страна Оценување
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки
Стил: Тренди
Повод: Партија
Обликотшема: копче
Број На Модел На: S94201
Пол: Жените
Страна Камен: Никој
Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Парична казна

Најдобрите понуди во категоријата