Дама Пролет Падне Bodycon Тенок Џемпер Женски Лето Без Ракави Солидна Pullovers Жена Пролет Се Водат Хеџинг Памук Џемпери

Дама Пролет Падне Bodycon Тенок Џемпер Женски Лето Без Ракави Солидна Pullovers Жена Пролет Се Водат Хеџинг Памук

-30 %

DEN 560.16

Ново

Това е достапна

Големина: One Size
Бренд Име: BAQCN
Стил: Моден
Техника: Компјутер Плетени
Јака: Turtleneck
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Облека Должина: Редовни
Тип На Објект: Pullovers
Sleeve Стил: Редовни
Декорација: Никој
Шаблон Тип: Цврста
Затворање Тип: Никој
Дебелина: Стандард
Материјал Состав: Памук
Број На Модел На: бесплатни големина
Материјал: Памук,Spandex
Пол: Жените
Моден Елемент: Тема
Облека верзија: Тенок
Yichang: Рутински
Шема: Полна Боја
Текстура: Памук
Боја Класификација: Бело Вино Црвено Светло Сиво Зелено Црна, Темно Сива

Најдобрите понуди во категоријата