102pieces/многу Празни мини кармин Пластични цевки круг шарени lip balm цевки 4g кармин цевка

102pieces/многу Празни мини кармин Пластични цевки круг шарени lip balm цевки 4g кармин цевка

DEN 924.00

Ново

Това е достапна

Спецификации: 4ml
боја: слонова коска боја, бела, розова
Материјал: PP
Тип На Објект: Refillable Шишиња
Бренд Име: IMIROOTREE
Број На Модел На: IM-LB-2
Бои: слонова коска боја,бела, розова
Примена на lip balm сад: совршен за lip balm или цврсти парфем
Пакување на lip balm стап: OPP вреќа и картон
OEM Услуга: Етикета, Печатење, хартија налепница, ПВЦ налепница
Употреба: lip balm. козметички кожата производи
Материјал на усна сад: PP
превозот: EMS, Кина Пост, E-пакет, fedex,. DHL
Тип На Објект: Refillable Шишиња
Големина: 4ml/4g/4cc

Најдобрите понуди во категоријата